R i c h D e s i g n

Zor sorunlarınızı
çözüyoruz


Tasarım ve geliştirme yeteneklerini işe koyarak, Kullanıcılarınızı ilgilendiren ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ürünler oluşturun.

Piyasada tam 9 yıl

2010 Mart ayında kurduğum bu genç girişimim üzerinde geniş kitlelere ulaşmış olup bir çok projeye pazar payı sağladım. Tüm projelerimde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı, dinamik, olağanüstü web sayfaları, Android, İOS, WP Mobil Uygulamalar ve Masaüstü Uygulamalar kodlamakta ve tasarlamaktayım..

Rich Design 2010'dan beri, 2013'e kadar yalnızca Website Tasarımlarına odaklanan küçük bir kişisel freelance çalışma sahamdı.2013 den sonra sağlam, tam yığınlı bir web ve mobil tasarım ve geliştirme alanlarına kadar yol aldım. İş yapma biçimini geliştiren anlamlı ve etkili teknoloji çözümleri oluşturmak için girişimlerim oldu. Gerek Isviçre gerek Almanya bir kaç farklı Web App çalışmam oldu.

Rich Design birçok başarılı hikayeleri ile geniş bir portföye sahiptir. Web adresinde daha fazla dolanarak benimle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenli ellerdesiniz

 • Ne yaparız

  İşletmelerin, iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan tam teşekküllü web ve mobil çözümler oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

  Hizmetlerimizi görün
 • Nasıl yapıyoruz

  Kararlı ve ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmak için modern, kanıtlanmış ve verimli teknolojiler ve yaklaşımlar kullanıyoruz.

  Kullandığımız teknolojileri görün
 • Bizim projelerimiz

  Dijital dünyayı fethetmelerine yardımcı olmak için çok sayıda işletme ile çalışmaktan onur duydum.

  Projeleri görün

Değerlerimiz

Rich Design, mükemmel bir teknoloji, yenilikçi iş kültürü ve akıllı insanların toplamıdır. Değerlerimiz, saygı duyduğumuz ve önem verdiğimiz değerdir.

  • Takım Çalışması


   En etkileyici özellikler, bireyler tarafından değil, insan grupları tarafından gerçekleştirilir. Biz takım oyuncularıyız ve benzer görünümdeki insanları işe alıyoruz, çünkü ekibimizin başarısı kendi başarımızın ayrılmaz bir parçası.

  • Güçlü ilişkiler


   Müşterilerle olan ilişkilerimizdeki kilit unsurlardan biri, güvenebilme ve güvenilebilme yeteneğidir. Dürüst ve şeffaf olmak, işimizi tutarlı bir şekilde yapmak ve mükemmel sonuçlar sunmak suretiyle güven kazanılır.

  • İşyerinde Mükemmellik


   Kazanma isteği, başarıya ulaşma arzusu ve tam potansiyelimize ulaşma dürtüsü tek bir kelimeyle kaynatılabilir: mükemmellik. Uygulama geliştirmenin her aşamasında, planlamadan teslimata kadar mükemmelliğe bağlılık, değeri ortaya çıkaran anahtardır.

  • Bilgi paylaşımı


   Bilgi güçtür ve güç elde etmenin yolu bilgi paylaşmaktır. Başkalarına öğreterek kendimize öğretiriz. Bilgiyi hem şirket içinde hem de dünyaya yaymak, iş yapmanın akıllı yoludur.

Takım

  • Yakup Zengin

   Chief Executive Officer

   Mobile and Web Developer

  • Salih Sarı

   Computer Engineer

  • Berat Eke

   System Administrator

Takımımıza katıl

Aramızda olmak ister misiniz?
Sizi gemide görmekten mutluluk duyarız!

 • Back-End Developer
 • Artificial Intelligence Developer
 • Data Mining Developer

Hizmetinizi kişiselleştirmek ve web sitesinde ve alt alanlarında deneyiminizi geliştirmek için çerezlerden yararlanırız. Bu bilgileri analitik için de kullanıyoruz.