R i c h D e s i g n

Hizmetler


İhtiyaç analizi, kalite güvencesi ve proje yönetimi ile birlikte Full-Stack iOS, Android ve web geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Tam teşekküllü, istikrarlı ve ölçeklenebilir bir ürün üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Biz nasıl çalışırız

Rich Design'da, müşterilerimizle üç şey yaparak güçlü ilişkiler kurarız: projelerimiz için hesap verebilir olmak, süreçlerimizi şeffaf hale getirmek ve mükemmel sonuçlar sunmak.

  • Agile yaklaşımı


   Verimsizliği azaltmak ve ürünleri daha hızlı yapmak için esnek Agile metodolojilerini kullanıyoruz.

  • Düzenli iletişim


   Düzenli sesli ve görüntülü aramalar, e-postalar ve sohbetler sizinle bağlantıda kalmamıza yardımcı olur. Şeffaflık, temel değerlerimizden biridir.

  • Performans raporları


   Sık raporlama ile, geliştirme sürecine aktif bir katılımcı ve ekibimizin bir üyesi olursunuz.

  • Değişim yönetimi


   Uzmanlarımızın performansından sorumluyuz ve ortaya çıkabilecek insanlarla ilgili sorunları hızla ele alıyoruz.

  • Kişisel asistan


   Hesap yöneticilerimiz, tüm meseleler için irtibat noktanızdır ve hizmetlerimizden memnun olduğunuzdan emin olmak için çok çalışırlar.

  • Sürüm sonrası destek


   Ürününüzün kalitesini sürekli olarak iyileştirmenize olanak sağlayan sürüm sonrası destek hizmetleri sunuyoruz. Son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

Nasıl yazılım geliştiririz

Daha verimli iş akışları geliştirmek için yazılım geliştirme yaşam döngümüzü sürekli iyileştiriyoruz; daha iyi bir yazılımı daha hızlı yapalım.

 • Planlama

  Planlama aşamasında, kaliteyi hazırlayabilmemiz için ihtiyaçlarınızı topluyor ve analiz ediyoruz. Zamanında ve bütçe dahilinde çözüm. Daha sonra teknoloji yığınını ve ürün konseptini tanımlamak için kapsamlı araştırmalar yapıyoruz gelecekteki bir uygulama ve bir ürün belgelerini hazırlama şeklinde tanımlanabilir.

 • Tasarım

  Planlama aşamasından sonra elde ettiğimiz çerçevelere dayanarak, sizin için bir ürün prototipi hazırlamaya başlarız. Daha sonra gelecekteki uygulamanızın kullanıcı arayüzünü tasarlarız. Uygulamanızın kullanıcı arayüzü, gerekirse, güçlü markalarla da tamamlanabilir.

 • Geliştirme

  Tasarım ve geliştirme birbirine yakından bağlı olduğu için, bunlar genellikle gelişimi hızlandırmak için aynı anda yapılır. Gelişim, her biri iki hafta süren sprintlerde gerçekleştirilir. Sprintlerde çalışmak kademeli olarak çalışmamızı sağlar size gelişim sonuçlarını gösterir.

 • Test

  Ayrıca, yazılım yaşam döngüsünün başında çalışan bir yazılım üretmek için yinelemeli testler gerçekleştiriyoruz. Sistemdeki tüm hataları, piyasaya sürülmeden önce çözerek en keyifli ve sorunsuz kullanıcı deneyimini sunmaya izin veriyoruz.

 • Destek

  Ayrıca, sizin tarafınızdan belirlenen bir süre için mevcut sürüm sonrası destek hizmetleri de sunuyoruz. Lansmandan sonra bir ürünü desteklemek ve bakımını yapmak, ürün kalitenizi sürekli olarak iyileştirmenizi mümkün kılar Son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için. Geliştirme ekibimiz, performansını etkilemeden ürününüzde hızlı bir şekilde iyileştirmeler yapabilir.

Aklında bir proje var mı?

Bize projeniz için olan fikirden bahsedin ve birlikte, işletmeniz için mükemmel çözümü geliştirebiliriz.

Hizmetinizi kişiselleştirmek ve web sitesinde ve alt alanlarında deneyiminizi geliştirmek için çerezlerden yararlanırız. Bu bilgileri analitik için de kullanıyoruz.